2023-2024

 

Directie

Bianca Dolman
(ma/di/do/vr)
Debby Voerman
(ma/di/wo/do)

Locatie Jan Steenstraat 

Peuters, groep 1-2, groep 3, groep 4, combinatiegroep 4/5 en BSO (4-7+ jaar)

Peuters
Renate Snijders
Pedagogisch medewerker
Ukkiegroep
(vr)
Mariogenia Navarro
Pedagogisch medewerker
N1 en N2
(ma/di/wo/do)
Precella Jagram
Pedagogisch medewerker
N1 en N2
(di/wo/vr)
Petra Stok
Pedagogisch medewerker
N3 en N4
(ma/di/do/vr)
Farida Blokland
Pedagogisch medewerker
N3 en N4
(ma/di/wo/do)
Groep 1-2
Daisey Meeuwsen
Instroomgroep
(ma/di/wo/vr)
Sanne van Bedaf
Instroomgroep
(do)
Carlijne van den Berg
Groep 1-2a
(ma t/m vr)
Mirjam Schrijvers
Groep 1-2b
(ma t/m vr)
Teamleider 1-2
Sanne van Bedaf
Groep 1-2c
(ma)
Niels van Hattem
Groep 1-2c
(di t/m vr)
Floor van Benthem
Groep 1-2d
(ma/di/do/vr)
Isabelle du Mez
Groep 1-2d
(wo)
Medine Akbulut
Groep 1-2e
(ma/vr)
LisaJoy Schoovers
Groep 1-2e
(di/wo)
Elly Nierop
Groep 1-2e
(do)
Groep 3 en 4
Eva Parent
Groep 3a
(ma/di/wo)
Teamleider 3-4-5
Merel Overgaag
Groep 3a
(do)
Debbie de Boer
Groep 3a (vr)
Groep 3b (ma/di)
Corien de Vette
Groep 3b
(wo/do/vr)
Margot van Viersen
Groep 4a
(ma/vr)
Kirsten Beil
Groep 4a
(di/wo/do)
Sanne Martijn
Groep 4b
(ma t/m vr)
Anne van Arendonk
Groep 4/5c
(ma t/m vr)
BSO
4 t/m 7 jaar
Deborah Crielaard
Pedagogisch medewerker
(ma t/m vr)
Cherety Lagenhorst
Pedagogisch medewerker
(ma t/m vr)

Locatie Baanweg 20

Groep 5 t/m 8 en BSO (7-13 jaar)

 

Groep 5 en 6
Elaine van Oeveren
Groep 5a
(ma/di/do/vr)
Willeke Odijk
Leerkracht 5a
(wo)
Natascha de Hulster
Groep 5b
(ma/di/do)
André Blik
Groep 5b
(wo/vr)
Hans Lobbezoo
Groep 6a
(di/wo/do)
Georgette Heyliger
Groep 6a (ma/vr)
Groep 6b (wo/do)
Nathalie Erkens
Groep 6b
(ma/di/vr)
Mitchell Waaijer
Groep 6c
(ma t/m vr)
Groep 7 en 8
Wesley Kloet
Groep 7a
(ma/di/do/vr)
Marieke Klijnsmit
Groep 7a (wo)
Groep 7b (ma/vr)
Chantal Boëtius
Groep 7b
(di/wo/do)
Erik Bastiaansen
Groep 8a
(ma t/m vr)
Jordi Ensing
Groep 8b
(ma/wo/do/vr)
Teamleider 6-7-8
Georgette Heyliger
Groep 8b
(di)
BSO
7 t/m 13 jaar
Dennis Mutsaers
Pedagogisch medewerker
(ma t/m vr)

Vakdocenten

Maaike van der Zanden
Bewegingsonderwijs/MRT
groep 1 t/m 3
(di/wo/vr)
Jasper Bouwer
Bewegingsonderwijs
groep 1 t/m 8
(ma t/m vr)
Joyce Bellefroid
Muziek
groep 1 t/m 4
(ma)
Andrew Waterman
Muziek
groep 1 t/m 4
(wo)
Giesela Schipper
Muziek
groep 5 en 6
(ma)
Alice Cronie
Muziek
groep 5 en 6
(ma)
Tom Hamerlinck
Muziek
groep 7
(vr)
Guillem Gongora
Muziektechnologie
groep 7 en 8
(vr)
Caty Palmen
Theater
groep 8
(vr)
Karola Pol
Verkeer
groep 1 t/m 8

Onderwijsondersteunend personeel

Merel Overgaag
Intern begeleider 1-2
(ma/di/wo/vr)
Matty Ceelen
Intern begeleider 3-4
Schoolopleider
(ma t/m vr)
André Blik
Intern begeleider 5-6-7-8
ICT'er
(ma/di/do)
Anna Livia Groeneweg
Specialist meer- en hoogbegaafdheid
(di)
Nilüfer Dikilitas
Onderwijsassistent
groep 1-2
(ma t/m vr)
Elly Nierop
Invalleerkracht
(di/wo)
Isabelle du Mez
Leraarondersteuner groep 1-2
(do)
Daisey Meeuwsen
Leraarondersteuner groep 4
(do)
Rebecca Visser
Leraarondersteuner groep 3 en 4
(ma t/m vr)
Daan van der Vlist
Leraarondersteuner groep 3
(ma)
Willeke Odijk
Leraarondersteuner combinatiegroep 4-5
(ma)
Fia Laro
Leraarondersteuner middenbouw
(di/do)
Cor van Huut
Leraarondersteuner bovenbouw
(wo)
Daphné van Boxtel
Medewerker Educatief Partnerschap
(wo/do/vr)
Paul van Gulick
Conciërge
(ma t/m vr)
Alberto Cárdenas Gárcia
Ondersteuning conciërge
(do/vr)
Jeany van den Berg
Medewerker receptie
(ma/wo)
Majella van 't Zant
Medewerker receptie
(di/do/vr)
Yvonne Riedijk
Administratief medewerker
(wo)

Samenwerkingspartners

Susan Koole
Maatschappelijk werker SMWR
(di/do)
Emiel van der Wouden
Schoolcontactpersoon
PPO Rotterdam
Suzanne Oevermans
Schoolcontactpersoon
PPO Rotterdam
Nathalie Ketting
Schoolcontactpersoon
PPO Rotterdam
Alex van der Bijl
Schoolcontactpersoon
PPO Rotterdam
Chantal de Lange
Leefstijlcoach/diëtiste
Lekker Fit!
Sophieke Charité
Kinderfysiotherapeut
(wo/vr)
Brigit Berentsen
Logopedist
(wo)
Wieneke Tom
Logopedist
(do)
Kirsten Dekker
Locatiemanager Peuterschool
Amanda Lamers
Locatiemanager
BSO